Albumy muzyczne
nowość Panna wyniosła

Adam Nowak Panna wyniosła Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Panna wyniosła" (Adam Nowak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Adam Nowak.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Panna wyniosła".

O albumie

„Gdyby ten miły kraj dało się uosobić, można byłoby się do Niego odnieść jako do kobiety. Bardzo ważnej kobiety w życiu każdego obywatela. Stąd pomysł, by z ową Kobietą - Polską porozmawiać. Jeśli nie jest to możliwe - opisać. Akustyk Amigos przedstawia Pannę wyniosłą. Może kiedyś odpowie każdemu z nas na pytania, które mamy obowiązek Jej zadać, by dało się wspólnie szlachetniej egzystować.” Adam Nowak 

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Panna wyniosła" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Panna wyniosła".
Adam Nowak
Adam Nowak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!