Albumy muzyczne
Panilas

Panilas Panilas Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Panilas" (Panilas). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Panilas.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Panilas".

Płyta nr 1

  1. 1. Panilas - Panilas

O albumie

„Oglądane” to kolejna singlowa odsłona nadchodzącej płyty Panilas. Niepokojący tekst jest zarazem manifestem i niezgodą na wdrukowany w nasz krwioobieg patriarchat. Jak to jest mieć ciało, które społeczeństwo postrzega jako ciało kobiece?

Jedna kobieta na pięć co najmniej raz doświadczyła przemocy ze strony swojego partnera. 95% ofiar przemocy w rodzinie to kobiety i dzieci. Dziewczyny między 15-19 rokiem życia stanowią 50% ofiar przemocy seksualnej w skali globalnej.

Kobiety stanowią największą grupę cywilnych ofiar wojen.  Mieć ciało kobiece, to mieć ciało, które nie czuje się bezpiecznie.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Panilas" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Panilas".
Panilas
Panilas - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!