Albumy muzyczne
OUTSIDE OF SOCIETY

Kartky OUTSIDE OF SOCIETY Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "OUTSIDE OF SOCIETY" (Kartky). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kartky.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-08-28

O albumie

Na temat tego albumu zrobiło się głośnio już w marcu, za sprawą singla "Plastikowe kwiaty', który został genialnie przyjęty przez fanów. Bytomski raper rozpieszcza swoich słuchaczy utworami, wypełnionymi niezwykle poruszającymi tekstami oraz urzekająca i zróżnicowaną warstwą muzyczną. Nie brakuje jednak charakterystycznych dla artysty emocjonalnych wersów, które raz usłyszane zostają w pamięci na zawsze. Klimatyczne ballady są przeplatane z kompozycjami bardziej żywiołowymi. W każdym utworze zładuje się jednak 100% autentyczności Kartkyego!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "OUTSIDE OF SOCIETY" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "OUTSIDE OF SOCIETY".
Kartky
Kartky - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!