Albumy muzyczne
Out Among The Stars

Johnny Cash Out Among The Stars Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Out Among The Stars" (Johnny Cash). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Johnny Cash.

  • Gatunek: Country
  • Wytwórnia: Legacy Records
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-03-25

O albumie

W nagraniach tych utworów (w tym duetów z June Carter Cash i Waylonem Jeningsem) udział wzięli również: Marty Stuart (gitara i mandolina), Jerry Kennedy (gitara), Pete Drake (gitara), Hargus "Pig" Robbins (fortepian) oraz Henry Strzelecki (bas).

Materiał ten odnalazł się w 2012 roku w czasie katalogowania spuścizny po rodzicach przez Johna Cartera Casha. " Kiedy moi rodzice odeszli, stało się konieczne, aby przejrzeć ten materiał , " powiedział John " Okazało się, że te nagrania wyprodukowane przez Billy'ego Sherrilla w latach osiemdziesiątych... były piękne. "

Inne wydania tego albumu

Album "Out Among The Stars" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Out Among The Stars".
Johnny Cash
Johnny Cash - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!