Albumy muzyczne
nowość Oto raj

Sonia Szklanowska Oto raj Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Oto raj" (Sonia Szklanowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sonia Szklanowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Oto raj".

O albumie

Teledysk to piosenki powstał na Zanzibarze, gdzie obecnie trwają nagrania trzeciego sezonu reality show. W rajskiej scenerii, Sonia podróżuje przez najpiękniejsze miejsca na wyspie, na spotkanie z przyjaciółmi, po drodze poznając przystojnego kitesurfera. Wakacyjne spotkanie ma szansę przerodzić się w prawdziwe uczucie… W klipie wystąpią uczestnicy dwóch poprzednich sezonów reality show z drugiej edycji: zwyciężczyni Ata Postek i Dominika Konował oraz z pierwszej serii: Viola Nowasielska, Maciej Kindler

Niespodzianką będzie udział jednego z uczestników najnowszej odsłony Hotelu Paradise! Jego personalia niech pozostaną jeszcze przez chwilę tajemnicą… O koncepcji teledysku mówi reżyser i autor scenariusza Bartosz Łabęcki, który jest także reżyserem „Hotelu Paradise”: „Pomysł na teledysk był prosty - chcieliśmy zrobić coś naturalnego, radosnego, coś co będzie stało w kontrze do dzisiejszych smutnych jak lotnisko we Frankfurcie czasów. Nie skupialiśmy się na grze aktorskiej. Tworzyliśmy klimatyczne „momenty”, a emocje przychodziły same. Teledysk opowiada o radości, wolności i przyjaźni, czyli o wszystkim tym, czego tak bardzo nam brakuje i za czym tęsknimy. W raju wszystko jest możliwe ... nawet teraz. Zrobiliśmy ten teledysk w gronie przyjaciół... i fajnie, bo właśnie o tym on opowiada”. 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Oto raj" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Oto raj".
Sonia Szklanowska
Sonia Szklanowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!