Albumy muzyczne
Ostatni taniec na tej sali

Bayer Full Ostatni taniec na tej sali Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ostatni taniec na tej sali" (Bayer Full). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Bayer Full.

  • Gatunek: Disco Polo
  • Wytwórnia: Fonografika
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2013-07-13

O albumie

Ich single śpiewa cała Polska. Te najbardziej znane to między innymi „Majteczki w kropeczki”, „Żono moja”, „Wszyscy Polscy to jedna rodzina” czy „Blondyneczka”. Na najnowszym albumie nie zabraknie równie dobrych singli. Lider i wokalista zespołu Sławomir Świerzyński rekomenduje album. „ Jestem zakochany w nowych piosenkach i myślę, że je polubicie. Szczególnie polecam utwór „Nie można żyć bez miłości” ponieważ w dobie internetu, światłowodów,wyścigu szczurów, potrzebna jest chwila refleksji i muzyki dla dwojga.”

Pieśniarz dodaje także: „pragnę przeprosić wszystkich naszych fanów że tak długo musieli czekać na tę płytę, Dostawaliśmy mnóstwo e-maili z pytaniami kiedy będzie ta „Nowa”, i przyznam się  nie miałem tzw. weny twórczej. Dopiero w styczniu tego roku coś drgnęło w serduszku i posypały się teksty i
muzyka.”

Album zawiera 17 utworów, co ogółem stanowi godzinę polskiej muzyki tanecznej. Singlami promującymi krążek są m.in. utwory pt. „Niespodziewanie”, „Jabłuszko” czy „Ostatni taniec.

Inne wydania tego albumu

Album "Ostatni taniec na tej sali" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ostatni taniec na tej sali".
Polecamy
Bayer Full
Bayer Full - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!