Albumy muzyczne
Opowiem Ci o mnie

Paweł  Domagała Opowiem Ci o mnie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Opowiem Ci o mnie" (Paweł  Domagała). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paweł  Domagała.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Mystic Art
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2016-11-18

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Opowiem Ci o mnie".

O albumie

„Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżychpopowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki. Oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

„Gdyby ktoś z Was miał ochotę i możliwość to bardzo proszę – zamawiajcie, udostępnijcie i namawiajcie znajomych. Proszę o to, bo to dość ważne w kontekście dalszej dystrybucji. W zamian, myślę że dałem bardzo osobistą, szczerą płytę. Na ile starczyło mi talentu… Dziękuje wszystkim bardzo, bardzo… Opowiem Wam o mnie…” - Paweł Domagała.

Próbkę wokalnych umiejętności Pawła można było usłyszeć w serialu Telewizji Polsat „Powiedz TAK!”, który cieszył się dużą popularnością wśród widzów.

Okładkę zaprojektowała Agata Wiercigroch, autorką zdjęć jest Natalia Zakrocka.

Inne wydania tego albumu

Album "Opowiem Ci o mnie" miał jedno wydanie.

Więcej

Paweł  Domagała
Paweł  Domagała - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!