Albumy muzyczne
One Of The Boys

Katy Perry One Of The Boys Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "One Of The Boys" (Katy Perry). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Katy Perry.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: EMI Music Poland
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2008-07-25

O albumie

Oto Katy Perry, której singiel "I Kissed A Girl” powalił na kolana USA ! Piosenka stała się jednym z największych hitów w Stanach, a jej sprzedaż digitalna przekroczyła 1,000,000! Utwór stał się tym samym najlepiej sprzedającym się trackiem w USA i dotarł na szczyt notowania Billboard Hot 100 Singles Charts!

Wielki znawca trendów Perez Hilton, zapowiedział, że "ta młoda wokalistka i autorka piosenek zostanie jedną z wielkich, nowych gwiazd tego lata”.

Album Katy Perry zatytułowany "One Of The Boys” zawiera 12 znakomitych utworów tej zadziornej debiutantki.

Inne wydania tego albumu

Album "One Of The Boys" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "One Of The Boys".
Katy Perry
Katy Perry - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!