Albumy muzyczne
Oj tak!

Chłopcy Kontra Basia Oj tak! Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Oj tak!" (Chłopcy Kontra Basia). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Chłopcy Kontra Basia.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Oj tak!".

Płyta nr 1

O albumie

Chłopcy Kontra Basia to minimalistyczny skład, który za punkt wyjścia obiera sobie polską twórczość tradycyjną. Autorskie teksty Barbary Derlak wokalistki zespołu, powstają w oparciu o archiwalne nagrania oraz zapiski etnografów, tak aby oddawały stylistykę baśni, gawędy czy przyśpiewki. Ludowe fascynacje przejawiają się także w warstwie muzycznej pod postacią oberkowej frazy, surowości pieśni obrzędowej, czy melodyjności ballady. Całość podana jest we współczesnych, jazzujących aranżacjach.

Inne wydania tego albumu

Album "Oj tak!" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Oj tak!".
Polecamy
Chłopcy Kontra Basia
Chłopcy Kontra Basia - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!