Albumy muzyczne
nowość Ochronię nas

Kombii Ochronię nas Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ochronię nas" (Kombii). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kombii.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-06-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ochronię nas".

O albumie

Uważam, że specyficzny nastrój i treść tej piosenki dobrze opisują klimat zagrożenia i tego co się obecnie dzieje wokół nas, jak bardzo ważna w tym czasie jest miłość, pokora wobec natury, przyrody oraz fakt, że wciąż bardzo dużo zależy od nas samych”- mówi Grzegorz Skawiński o piosence.

Kompozytorami muzyki jest cały zespół KOMBII w składzie: Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, Adam Tkaczyk i Wojtek Horny. Współautorem kompozycji oraz producentem muzycznym jest Michał Kożuchowski „Sir Mich” znany z produkcji hip hopowych Studia Wielkie JOŁ. Wideoklip do utworu przygotował Łukasz Kobylarz wg scenariusza zespołu.

Ochronię nas jest przede wszystkim piosenką o miłości do najbliższych, ale przez to i do wszystkiego co nas otacza”-powiedział Waldemar Tkaczyk, który jest autorem tekstu. „Mamy nadzieję że się Wam spodoba i oprócz wrażeń czysto muzycznych wywoła także głębsze refleksje…” – komentują muzycy zespołu.

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Ochronię nas" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ochronię nas".
Polecamy
Kombii
Kombii - Wybrane albumy