Albumy muzyczne
Ochronię nas

Kombii Ochronię nas Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ochronię nas" (Kombii). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kombii.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-06-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ochronię nas".

O albumie

Uważam, że specyficzny nastrój i treść tej piosenki dobrze opisują klimat zagrożenia i tego co się obecnie dzieje wokół nas, jak bardzo ważna w tym czasie jest miłość, pokora wobec natury, przyrody oraz fakt, że wciąż bardzo dużo zależy od nas samych”- mówi Grzegorz Skawiński o piosence.

Kompozytorami muzyki jest cały zespół KOMBII w składzie: Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, Adam Tkaczyk i Wojtek Horny. Współautorem kompozycji oraz producentem muzycznym jest Michał Kożuchowski „Sir Mich” znany z produkcji hip hopowych Studia Wielkie JOŁ. Wideoklip do utworu przygotował Łukasz Kobylarz wg scenariusza zespołu.

Ochronię nas jest przede wszystkim piosenką o miłości do najbliższych, ale przez to i do wszystkiego co nas otacza”-powiedział Waldemar Tkaczyk, który jest autorem tekstu. „Mamy nadzieję że się Wam spodoba i oprócz wrażeń czysto muzycznych wywoła także głębsze refleksje…” – komentują muzycy zespołu.

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Ochronię nas" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ochronię nas".
Kombii
Kombii - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!