Albumy muzyczne
nowość O Holy Night

Amelia Andryszczyk O Holy Night Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "O Holy Night" (Amelia Andryszczyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Amelia Andryszczyk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-11

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "O Holy Night".

O albumie

"O Holy Night" to świąteczna niespodzianka od Amelii. Przepiękny i ciepły utwór, który wprowadza w bożonarodzeniowy klimat i całą magię Świąt Bożego Narodzenia. Zaśpiewany niezwykle subtelnym głosem artystki, nadaje mu dodatkowo wyjątkowości i lekkości.

Przy okazji tej premiery, chciałabym wszystkim życzyć z całego serca, aby te Święta  - choć inne niż zwykle - były cudownym czasem spędzonym w gronie najbliższych, w spokoju, radości a przede wszystkim zdrowiu.” – dodaje Amelia.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "O Holy Night" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "O Holy Night".
Amelia Andryszczyk
Amelia Andryszczyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!