Albumy muzyczne
Nucę to od lat

Klaudia Szafrańska Nucę to od lat Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nucę to od lat" (Klaudia Szafrańska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Klaudia Szafrańska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-24

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Nucę to od lat".

Płyta nr 1

O albumie

Utwór „Nucę to od lat” powstał z potrzeby dzielenia się szczerym uczuciem przyjaźni względem drugiej osoby. W piosence usłyszymy połączenie dwóch wyjątkowych głosów i osobowości. Do stworzenia wspólnego utworu Klaudia zaprosiła Ofelię (Iga Krefft), która nie tylko zaśpiewała, ale także jest autorką słów.

Warstwa muzyczna jest dziełem Mikołaja Trybulca oraz Klaudii Szafrańskiej. Historia zawarta w warstwie tekstowej znalazła swoje odbicie w teledysku, którego reżyserem jest Tomek Wilczyński.

"Nucę to od lat" to piosenka w moich oczach nieprzeciętna, bo w dobie otaczającej nas zewsząd w popkulturze miłości romantycznej opowiada o przyjaźni damsko-damskiej. Dlatego też w klipie starałem się postawić na pierwszym planie na postaci kobiece. Historię zamknąłem w nieco abstrakcyjnym, pałacowym stylu. Scenografia Weroniki FIipek dodała pastelowego, eleganckiego sznytu z niekonwencjonalnymi rozwiązaniami, a surrealistyczna choreografia przygotowana przez Anię Pastuszak wzniosła postaci epizodyczne na zupełnie inny, wyższy poziom. Wreszcie fabuła, której scenariusz napisałem z Martą Bijan - idylliczna, modernistyczna interpretacja motywu strzały amora motywująca ludzi do wzajemnego szacunku i sympatii. – opowiada Tomek.

To piosenka o pięknej relacji jaką jest przyjaźń. Wiele zawdzięczam w życiu moim bliskim, przyjaciołom i bardzo chciałam, żeby taki numer znalazł się też na mojej solowej płycie. Peace&love people! Bądźmy dobrzy dla siebie i dla innych! – dodaje Klaudia Szafrańska.

Teledysk powstał we współpracy z marką kosmetyków do pielęgnacji cery problematycznej - ONSKIN by Biotaniqe.

 

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Nucę to od lat" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nucę to od lat".
Klaudia Szafrańska
Klaudia Szafrańska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!