Albumy muzyczne
Nowy początek

Hurt Nowy początek Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nowy początek" (Hurt). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Hurt.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: My Music
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2007-06-15

O albumie

Po zeszłorocznym sukcesie zespołu Hurt, kiedy to cała Polska nuciła utwór "Załoga G.”, wrocławska grupa uderza z nowym materiałem. Album to 12 numerów w ciekawych aranżacjach muzycznych, utrzymanych w rockowym klimacie, jak również niebanalne teksty, poruszające problemy współczesnego świata. Muzycy z zespołu, jak i ci , którym dane było słyszeć najnowszą produkcję HURTU, twierdzą zgodnie, że to najlepsza płyta w historii zespołu. "Nowy Początek to bardzo różnorodna pod względem muzycznym płyta, teksty na niej są bardziej osobiste, niż na wcześniejszych albumach, dotykają moich osobistych doświadczeń, jak i problemów współczesnej rzeczywistości.” - mówi Maciej Kurowicki, lider zespołu i autor tekstów. Producentem najnowszego materiału Hurtu jest Agim Dżeljilji (to on stoi za płytami zespołów NOT, Oszibarack, Nina Stiller).

Inne wydania tego albumu

Album "Nowy początek" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nowy początek".
Hurt
Hurt - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!