Albumy muzyczne
NOTHING BUT YOU

Magdaleny Mielcarz NOTHING BUT YOU Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "NOTHING BUT YOU" (Magdaleny Mielcarz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Magdaleny Mielcarz.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-26

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "NOTHING BUT YOU".

O albumie

„NOTHING BUT YOU” kontynuuje brzmienie, z którym artystka oswajała nas wcześniej na singlach „ICU”, „Summertime Hobby” i „Into You”. Najnowszy singiel Lvmy Black jest idealną propozycją na przebudzenie wiosny - to nowoczesna produkcja oparta na solidnym bicie, kołyszącej partii perkusji oraz wyrazistej linii basu. Stanowi mieszankę popu i urban music, w której Lvma Black czuje się najlepiej. Nie dziwi zatem, że po kilku przesłuchaniach trudno się uwolnić od melodii „NOTHING BUT YOU”. To utwór energiczny, wibrujący, może nawet lekko szalony - doskonale oddający stan „zabełtania w głowie”, kiedy zakochujesz się w kimś bez pamięci.

Magda Mielcarz komentuje: „To jest piosenka o tym, jak tracimy dla kogoś głowę i wpadamy w swego rodzaju uzależnienie. Nie jesteśmy w stanie funkcjonować w normalnej rzeczywistości, bo ta osoba jest w zasadzie wszystkim, o czym marzymy. Teoretycznie zdajemy sobie sprawę, że jak każde uzależnienie, to także nie jest dla nas dobre. Tylko co z tego, skoro wcale nie chcemy się z tego jakoś wydobyć, wyplątać? To uczucie jest po prostu zbyt silne”.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "NOTHING BUT YOU" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "NOTHING BUT YOU".
Magdaleny Mielcarz
Magdaleny Mielcarz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!