Albumy muzyczne
Not Your Kind of People

Garbage Not Your Kind of People Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Not Your Kind of People" (Garbage). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Garbage.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Stunvolume
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2012-05-14

O albumie

Shirley Manson - czołowa wokalistka rockowej sceny alternatywnej lat 90-tych i jej grupa Garbage powracają po siedmioletniej przerwie z nowym studyjnym albumem! Ponowne nagrywanie z Garbage gitarzysta Duke Erikson porównuje do jazdy na rowerze, której nigdy się nie zapomina. Zespół Garbage powstał w 1994r. w Madison w stanie Wisconsin i bardzo szybko wyrósł na  jedną  z czołowych grup rockowych, w dużej mierze za sprawą charyzmatycznej wokalistki Shirley Manson. Na swoim koncie mają ponad 12 milionów sprzedanych płyt. Zadebiutowali w 1995r. albumem “Garbage”, z którego pochodzą takie hity jak "Stupid Girl" czy "Only Happy When It Rains". Druga płyta grupy – „Version 2.0” ukazała się w 1998r. i otrzymała 2 nominacje do nagród Grammy. Kolejne wydawnictwa zespołu to wydany w 2005r. „Beautiful Garbage”  oraz retrospektywna płyta „Absolute Garbage” z 2007r.

Inne wydania tego albumu

Album "Not Your Kind of People" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Not Your Kind of People".
Garbage
Garbage - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!