Albumy muzyczne
nowość Nobody Is Not Loved

Solomun Nobody Is Not Loved Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nobody Is Not Loved" (Solomun). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Solomun.

  • Gatunek: Electronic
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Nobody Is Not Loved".

O albumie

"Nobody Is Not Loved" - kto w ogóle odważyłby się na takie stwierdzenie? Nabiera ono sensu w odniesieniu do muzyki, która posiada moc jednoczenia ludzi. Teledysk „Tuk Tuk” metaforycznie przekazuje ideę, która kryje się za tytułem nadchodzącego albumu Solomuna.

Na przestrzeni dziejów muzyka była niewłaściwie eksploatowana, atakowana lub całkowicie zakazana - ale zawsze udowadniała swą siłę. Tego ducha walki uosabia w video postać grana przez Inéz.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Nobody Is Not Loved" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nobody Is Not Loved".
Solomun
Solomun - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!