Albumy muzyczne
No Fools, No Fun

Puss n Boots No Fools, No Fun Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "No Fools, No Fun" (Puss n Boots). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Puss n Boots.

  • Gatunek: Country
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-07-15

O albumie

Trio Puss N Boots tworzą Norah Jones, Sasha Dobson i Catherine Popper. “No Fools, No Fun” to ich debiut fonograficzny. Album „No Fools, No Fun” zawiera 12 utworów, w tym jeden napisany przez Norah Jones. Tytuł albumu pochodzi od słów piosenki Rodneya Crowella Bull Rider, która stała się sławna dzięki interpretacji Johnny'ego Casha.
 
Sasha Dobson (wokal, gitara akustyczna, gitara basowa, perkusja)
Sasha Dobson wychowała się w Santa Cruz, CA. Jej ojciec, Smith Dobson, był jednym z najbardziej wpływowych i poszukiwanych pianistów w rejonie San Francisco, matka znaną śpiewaczką a brat uznanym perkusistą. Nie mając jeszcze ukończonych 12 lat, Sasha występowała z całą rodziną podczas Monterey Jazz Festival. W wieku 17 lat przeprowadziła się na Brooklyn i szybko zaadoptowała się w nowojorskim świecie jazzowym. Wkrótce zaczęła występować w barach razem ze swoją przyjaciółką Norah Jones, która zaprosiła ją do udziału w trasie koncertowej.
 
Norah Jones (wokal, gitara elektryczna, skrzypce)

Album Norah Jones Come Away With Me (2002), przez samą artystkę określony jako „nastrojowe, skromne nagranie” stał się światowym zjawiskiem, zgarniając nagrodę Grammy w 2003 roku i wkrótce zajął 10. miejsce na liście najlepiej sprzedających się albumów w systemie Soundscan. Od tego czasu, Jones wydała cztery solowe albumy, świetnie ocenione przez krytykę i będące także komercyjnym sukcesem: Feels Like Home (2004), Not Too Late (2007), The Fall (2009) i Little Broken Hearts (2012).
 
Catherine Popper (wokal, gitara basowa, gitara akustyczna)
Pochodząca z Północnej Karoliny Catherine Popper występowała i nagrywała z różnymi artystami, takimi jak Hem, Levon Helm, Michael Stipe, Karen Elson, Rhett Miller, Jim Campilongo, Peter Rowan i Tony Rice, Norah Jones, Mark Olson i Kevn Kinney. Grała na gitarze basowej, na kontrabasie i śpiewała w chórkach dla zespołu Ryan Adams & The Cardinals w latach 2004 – 2006, biorąc także udział w tworzeniu tekstów wielu piosenek.

Inne wydania tego albumu

Album "No Fools, No Fun" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "No Fools, No Fun".
Puss n Boots
Puss n Boots - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!