Albumy muzyczne
polecamy NNJL

Gedz NNJL Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "NNJL" (Gedz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gedz.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: UrbanRec
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-10-22

O albumie

Wydawnictwo UrbanRec prezentuje drugi solowy album Gedza zatytułowany "NNJL". Po mixtapie "Satori" jest to kolejny materiał wydany przez artystę w 2014 roku. "Niebo Nie Jest Limitem" składa się z 13 utworów, wyprodukowanych przez 6 producentów: Roberta Dziedowicza, Grrracza, Sherlocka, Deemza i Julasa. Gościnne udzielili się Dj Krug, Feto i Pióro ze składu Miejski Dystrykt oraz Onek87 i Paluch z B.O.R.

Tylko w preorderze do "NNJL" zostanie dołączona dodatkowa, limitowana płyta z utworami Gedza w wersji screwed and chopped wyprodukowana przez Grrracza.

Inne wydania tego albumu

Album "NNJL" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "NNJL".
Polecamy
Gedz
Gedz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!