Albumy muzyczne
Niedoskonały

Klaudia Szafrańska Niedoskonały Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Niedoskonały" (Klaudia Szafrańska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Klaudia Szafrańska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-03-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Niedoskonały".

Płyta nr 1

O albumie

Pierwszą odsłoną solowej płyty Klaudii jest utwór „Niedoskonały”, z tekstem Arka Sitarza (Rasmetalism), wyprodukowany przez Chloe Martini. Ta nowoczesna kompozycja to połączenie współczesnej elektroniki z przebojowym popem lat 80’. Premierze utworu towarzyszy teledysk zrealizowany przez Olgę Czyżykiewicz. 

Solowy album Klaudii Szafrańskiej ukaże się jesienią 2021 roku. Wprowadza nas do niego opublikowane przez Artystkę chwilę temu „Intro”: "Łapałam myśli. Zbierałam doświadczenia. Nie było łatwo. Proces. Przemiana. Dojrzewanie. Kobiecość. Własne zdanie. Miłość. Samoakceptacja. Czekałam długo na ten rozdział. Widziałam we śnie nie raz, jak kroczę tą drogą.Nareszcie stawiam na niej pierwszy krok. Chcę widzieć więcej. Chcę czuć mocniej. Chcę oddychać głębiej."

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Niedoskonały" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Niedoskonały".
Polecamy
Klaudia Szafrańska
Klaudia Szafrańska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!