Albumy muzyczne
nowość Nie pieprz, nie sól

Antek Smykiewicz Nie pieprz, nie sól Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nie pieprz, nie sól" (Antek Smykiewicz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Antek Smykiewicz.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Nie pieprz, nie sól".

O albumie

Antek Smykiewicz prezentuje nowy singiel, zatytułowany „Nie pieprz, nie sól”. W piosence, która znajdzie się na drugim albumie wokalisty, wokalista śpiewa o ciemniejszej stronie miłości

14 maja ukazał się nowy utwór Antka Smykiewicza. „Nie pieprz, nie sól”opowiada o miłości dwojga ludzi, lecz tym razem Antek, który wciela się w obserwatora wydarzeń, ukazuje jej ciemniejszą, ale równie życiową stronę.

Artysta mówi o piosence:
Nie tylko mężczyźni popełniają błędy, choć ogólnie przyjęto, że to my zdradzamy częściej. Niestety, jesteśmy tylko ludźmi i błędy dotyczą nas wszystkich. „Nie pieprz, nie sól” opowiada o tym na prostym przykładzie. Wydaje mi się, że niejeden z nas zna taką historię. Takie „Pomimo burz” na lewą stronę. Piosenka powraca również klimatem do moich rockowych korzeni.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Nie pieprz, nie sól" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nie pieprz, nie sól".

Więcej

Antek Smykiewicz
Antek Smykiewicz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!