Albumy muzyczne
Neurofotoreceptoreplotyka Jako Magia Bytu

Kanał Audytywny Neurofotoreceptoreplotyka Jako Magia Bytu Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Neurofotoreceptoreplotyka Jako Magia Bytu" (Kanał Audytywny). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kanał Audytywny.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2005-00-00

O albumie

Nowy album nosi tytuł "NEUROFOTORECEPTOREPLOTYKA JAKO MAGIA BYTU" i opowiada o sensualnej magii świata. Tym razem postanowiliśmy zaeksperymentować i stworzyć dwa zupełnie oderwane sety, pierwszy kojąco-uspokajający (l.u.c) i drugi niepokojąco-psychodelizujący (spaso). Oba nieco nieklasyfikowalne i skirtotymiczne, połączone spoiwem sytej struktury dźwięków kontrabasu. Album będzie także swego rodzaju przejściem od nu jazzowego hip-hopu zbudowanego na "brudnych samplach" do polish jazzowego trip hopu, w którą to stronę kanał delikatnie dryfuje, pragnąc porwać ze sobą swoich otwartych, poczciwych słuchaczy. Jeśli chodzi o warstwę liryczną to odpowiedzialny jest tu jak zwykle l.u.c. Płyta zaczyna się m.in. słowami "po godzinie lekcji selekcji następuje lekcja percepcji". Neurofotoreceptoreplotyka opowiada więc o soczystości i rozmaitości otaczających nas zjawisk oraz o fenomenie ludzkiego umysłu i percepcji. Uczy jak dostrzegać więcej. To czego nie da się wyrazić słowem, wyrażone jest tu dźwiękiem. Na płytach wielu młodych zdolnych artystów, zarówno mniej znanych jak i zasłużonych autorytetów (m.in. Rahim - Pokahontaz, Dj Patrysia - Husky, Oszibarack, Adam Baron - Miloopa, Milk, Natalia Grosiak - Micromusic, Michał Litwiniec - Carbido, Kormorany, Agim Dżejlili - Oszibarack oraz Dawid Szczęsny ). Płytę zapowiadał singiel pt. "2 pokoje symbolizujący dualizm bytu". Odnosi się to również do natury samej płyty czego najlepszym przykładem jest odniesienie metafizycznych "dwóch pokoi" do "Radiowej piosenki o niczym".

l.u.c : "Album mimo nadal wielu niedociągnięć i technicznych problemów przy produkcji będzie prawdopodobnie drobnym i częściowym ziszczeniem się mojego marzenia - albumu jako sztuki opartej na 4 galaktykach - muzyka, liryka, film i grafika. W ten sposób chcielibyśmy przywracać szacunek do płyt a zarazem roztaczać wokół tytułu specyficzną atmosferę spójności i tworzyć dla niego unikatową historię mimo, że wciąż jesteśmy początkującymi, uczącymi się artystami. Cieszę się, że udało mi się namówić Dagirl.com do zrobienia grafiki, która opowiada równie wylewnie jak sama płyta oraz dziękuję Pubowi 700 za pomoc w realizacji obrazów do dźwięku. Mamy nadzieje, że 2.47 records pomoże nam dotrzeć dalej a my w zamian wzbogacimy jego dyskografię i przyciągniemy nowych słuchaczy".

Muzyka najlepiej mówi sama przez siebie zatem zapraszamy do słuchania i oglądania. Życzymy jak zwykle bogatych doznań, zarówno audytywnych jak i wizualnych.

Inne wydania tego albumu

Album "Neurofotoreceptoreplotyka Jako Magia Bytu" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Neurofotoreceptoreplotyka Jako Magia Bytu".

Więcej

Spodobał Ci się album "Neurofotoreceptoreplotyka Jako Magia Bytu"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku hip-hop, polskie płyty muzyczne, polskie płyty muzyczne z gatunku hip-hop, płyty z roku 2005, płyty z gatunku hip-hop z roku 2005, polskie płyty z roku 2005, polskie płyty hip-hop z roku 2005, płyty na literę N.
Kanał Audytywny
Kanał Audytywny - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!