Albumy muzyczne
Najlepsze z najgorszych

The Analogs Najlepsze z najgorszych Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Najlepsze z najgorszych" (The Analogs). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: The Analogs.

  • Gatunek: Punk
  • Wytwórnia: Jimmy Jazz Records
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2007-11-12

O albumie

Po ostatnim, wydanym w ubiegłym roku i doskonale przyjętym albumie Poza prawem:, The Analogs skupili się na aktywności koncertowej, ale to nie znaczy, że fani zespołu nie będą mieli okazji sięgnąć po nowe wydawnictwa swoich ulubieńców. Na początku paźdźiernika br. pojawiła się wydana - jak wszystkie płyty zespołu - przez Jimmy Jazz Records, winylowa reedycja pierwszego, kultowego wśród fanów, albumu zatytułowanego Oi! Młodzież. Kolejna niespodzianka to krążek Najlepsze z najgorszych zatytułowany nieco przewrotnie bowiem płyta zawiera najpopularniejsze utwory grupy wyselekcjonowane w oparciu o tytuły, których najczęściej domaga się publiczność podczas setów koncertowych.

Inne wydania tego albumu

Album "Najlepsze z najgorszych" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Najlepsze z najgorszych".

Więcej

The Analogs
The Analogs - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!