Albumy muzyczne
Nadciśnienie

Paluch Nadciśnienie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nadciśnienie" (Paluch). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paluch.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-11-27

O albumie

„NADCIŚNIENIE” to 14 długogrający album Palucha. Po serii sukcesów wydawniczych ( „OKO” - potrójna platyna, „Złota Owca” - potrójna platyna, „Czerwony Dywan” - poczwórna platyna), i dwuletniej przerwie od solowych materiałów, poznański raper wraca z krążkiem, który tematycznie nawiązuje do jego najbardziej życiowych produkcji.

Wśród gości pojawiają się KęKę, Gedz, Włodi (pierwszy wspólny utwór obu raperów) oraz OKI - świeża krew polskiej sceny. Na gramofonach w dwóch numerach pojawiają się Dj Taek oraz Dj VaZee.

W wersji limitowanej pojawia się mocna reprezentacja BORCREW - Lipa, Kamel, Oliver Olson oraz Dryja w utworze „Żadnych oczekiwań”.

„Nadciśnienie” to mocna , bezkompromisowa i życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami oraz najświeższe produkcje od rodzimych producentów.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Nadciśnienie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nadciśnienie".
Paluch
Paluch - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!