Albumy muzyczne
nowość Na pół

Monika Lewczuk Na pół Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Na pół" (Monika Lewczuk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Monika Lewczuk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-08-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Na pół".

O albumie

Utwór „Na pół” powstawał w Londynie i w Szwecji, pod okiem producentów odpowiedzialnych za wiele przebojów z festiwalu piosenki Eurowizji. Piosenka Moniki to nowa jakość na polskim rynku muzycznym. Łączy w sobie bałkańskie brzmienie instrumentów dętych, karaibski bujający klimat i typowy dla skandynawskiego popu feeling. W tej melodyjnej kompozycji znajdziemy nawiązania do muzyki tak różnych artystów, jak sanah, Shakira i Goran Bregović - prawdziwa mieszanka wybuchowa! Pikanterii dodaje jej tekst, którego autorem jest jeden z najbardziej rozchwytywanych obecnie polskich tekściarzy, Patryk Kumór.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Na pół" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Na pół".
Polecamy
Monika Lewczuk
Monika Lewczuk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!