Albumy muzyczne
Na pamięć

Alicja Szemplińska Na pamięć Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Na pamięć" (Alicja Szemplińska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alicja Szemplińska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-11-18

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Na pamięć".

O albumie

Alicja od kilku miesięcy konsekwentnie przedstawia efekty pracy nad swoim repertuarem. Po wydaniu singla „Empires”, z którym miała reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji w Rotterdamie, zaprezentowała singiel „Gdzieś”, a nieco ponad miesiąc temu wydała jeden ze swoich, jak sama mówi, najintymniejszych utworów pt. „Pusto”.

Najnowsza piosenka „Na pamięć” jest kolejną opowieścią, z którą odbiorcy z pewnością będą w stanie się utożsamić. Alicja o swoim nowym singlu mówi:

 

Ten utwór jest wyrazem pogodzenia się z przewrotnością relacji międzyludzkich. Wiadomość, w której podmiot liryczny akceptuje stan rzeczy, mimo że wspomnienia wciąż chcą tworzyć alternatywne rzeczywistości, w których nic nie stoi miłości na przeszkodzie…

Alicja

Inne wydania tego albumu

Album "Na pamięć" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Na pamięć".
Alicja Szemplińska
Alicja Szemplińska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!