Albumy muzyczne
nowość My Heart Belongs to Daddy

Sonia Bohosiewicz My Heart Belongs to Daddy Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "My Heart Belongs to Daddy" (Sonia Bohosiewicz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sonia Bohosiewicz.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "My Heart Belongs to Daddy".

O albumie

Sonia Bohosiewicz w singlu „My Heart  Belongs To Daddy” odkrywa przed Państwem pierwszy z sekretów Marilyn Monroe… Poznajcie zupełnie nowe oblicze jednej z największych gwiazd w historii Hollywood w wyjątkowym klipie wyreżyserowanym przez Kasię Bielską. W teledysku Sonia poddała się wizji artystycznej Kasi, dzięki temu zyskujemy obraz, który emanuje szczerością, naturalnością i prawdą. Widzimy w nim kobietę wyzwoloną, która wymyka się spod narzuconych ram i ról.

"Kiedy rozpoczęłam swoją filmową przygodę na planie filmu „Ekscentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” w reż. Janusza Majewskiego spotkałam się z jazzem oraz z panem Wojciechem Karolakiem. Od tego czasu nie myślałam o niczym innym tylko jak śpiewać jazz i jak znowu spotkać pana Wojtka,

Marzenie o śpiewaniu jazzu połączyło się w czasie z fascynacją Marilyn Monroe, aktorką, kobietą, ikoną. Miałam wrażenie, że blask tej hollywoodzkiej gwiazdy rozbłyska z każdym rokiem coraz mocniej. Zaczęłam zgłębiać jej życiorys, czytałam biografie, oglądałam filmy i dokumenty. Zaczął mi się z nich wyłaniać jej nowy obraz, zupełnie inny niż ten, który miałam dotychczas. Spod perfekcyjnie umalowanych czerwonych ust, falującej od podmuchu metra sukienki, kokieteryjnie przytrzymywanej na udach, spod seksownie zmrużonych powiek ukazał mi się obraz kobiety niezwykle silnej, niezależnej a jednocześnie skrzywdzonej i samotnej.

I tak powstał mój własny koncert, który zatytułowałam „10 sekretów Marilyn Monroe”. Zagrałam już w całej Polsce co najmniej 100 razy. 10 sekretów to oczywiście 10 utworów, które albo wykonywane były przez aktorkę, albo pochodzą z tamtych czasów.  Album był konsekwencją koncertów i znowu mogłam  - na moje szczęście – spotkać się z panem Wojciechem, który gościnnie wystąpił na płycie.

Premierę singla zaplanowaliśmy na 9 grudnia – w moje urodziny, premierę płyty na 8 marca – w Dzień Kobiet.  W pierwszym przypadku to prezent dla mnie, w drugim dla wszystkich, którzy kochają jazz, Marilyn Monroe i pana Wojciecha Karolaka.”

Sonia Bohosiewicz

Inne wydania tego albumu

Album "My Heart Belongs to Daddy" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "My Heart Belongs to Daddy".

Więcej

Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!