Albumy muzyczne
nowość My Christmas Dream

Sabina Jeszka My Christmas Dream Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "My Christmas Dream" (Sabina Jeszka). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sabina Jeszka.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "My Christmas Dream".

O albumie

O tym projekcie Sabina Jeszka marzyła od wielu lat. Album „My Christmas Dream” to mistrzowsko przygotowana kompilacja z najpiękniejszymi utworami o Bożym Narodzeniu. Artystka przy akompaniamencie orkiestry zaśpiewała swoje ulubione piosenki świąteczne w języku angielskim. Niespodzianką dla fanów jest także autorski singiel w języku polskim, „Za chwilę święta”.

Na płycie znajdziemy gwiazdkowe standardy, takie jak „The Christmas Song” czy „Santa Baby”, jak również współczesne świąteczne przeboje, ze słynnym „All I Want For Christmas Is You” i „Something About December” na czele. Muzykę wykonała orkiestra pod kierownictwem Jacka Tarkowskiego, którego Sabina zaprosiła do współpracy, ceniąc jego umiejętności muzyczne i aranżacyjne, ale przede wszystkim jego miłość do świąt.

Sabina Jeszka podąża za swoim motto „Święta w sercu... przez cały rok” i niewątpliwie słychać to w każdym wyśpiewanym przez nią dźwięku. Wokalistka mówi:

Pragnę, aby każdy słuchając tej płyty przeniósł się do czasów beztroskiego dzieciństwa, rozmarzył się choć przez chwilę i poczuł wewnętrzny spokój. W tych trudnych czasach chciałam, żebyśmy zapomnieli o troskach chociaż na chwilę. Każdemu życzę podczas słuchania „My Christmas Dream” uczucia świąt w sercu i niech to uczucie pozostanie z nami na dłużej.

 

Inne wydania tego albumu

Album "My Christmas Dream" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "My Christmas Dream".

Więcej

Sabina Jeszka
Sabina Jeszka - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!