Albumy muzyczne
nowość Music To Be Murdered By - Side B

Eminem Music To Be Murdered By - Side B Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Music To Be Murdered By - Side B" (Eminem). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Eminem.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-12-18

O albumie

W piątek, 18 grudnia, w serwisach cyfrowych pojawiła się wersja deluxe płyty wydanej – również bez wcześniejszych zapowiedzi – w styczniu 2020: „Music To Be Murdered By”. Nie jest to jednak zwyczajna rozszerzona wersja albumu. Na stronie B znalazło się bowiem aż 16 nowych utworów. Wydawnictwo doczekało się również  nowej okładki. Jednym z nich, jak również singlem wiodącym promującą nową wersję „Music To Be Murdered By”, jest utwór „Gnat”. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Music To Be Murdered By - Side B" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Music To Be Murdered By - Side B".
Eminem
Eminem - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!