Albumy muzyczne
Monster Ball Tour At Madison Square Garden

Lady Gaga Monster Ball Tour At Madison Square Garden Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Monster Ball Tour At Madison Square Garden" (Lady Gaga). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lady Gaga.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Universal Music Polska
  • Nośnik: DVD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2011-11-18

O albumie

Energetyczny i ekscytujący koncert współczesnej królowej muzyki pop zarejestrowany w lutym 2011 roku w Madison Square Garden przez HBO.

Koncert dostępny także w wersji Blu-Ray.

Stefani Germanotta znana szerzej jako Lady Gaga, uważana jest za najpopularniejszą współcześnie gwiazdę muzyki. W 2008 roku wydała płytę Fame, która zrewolucjonizowała światowy rynek muzyczny. Niecodzienny wizerunek sceniczny, doskonały głos, świetnie wyprodukowane piosenki czynią z piosenkarki królową światowych scen muzycznych. Zarejestrowany przez HBO w Madison Square Garden w lutym 2011 roku koncert odbył się w ramach drugiej światowej trasy artystki Monster Ball Tour. Sama Lady Gaga opisała tę trasę jako “pierwszą electro pop operę”. W czasie podzielonego na kilka części występu piosenkarka wielokrotnie zmienia strój, fryzurę i styl. Teatralność widowiska i dbałość o najmniejszy szczegół występu sprawiły, że koncerty grane w ramach Monster Ball Tour porównywane były do najlepszych występów Madonny czy Michaela Jacksona.

Lady Gaga Presents - The Monster Ball Tour at Madison Square Garden - koncert HBO

Inne wydania tego albumu

Album "Monster Ball Tour At Madison Square Garden" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Monster Ball Tour At Madison Square Garden".
Polecamy
Lady Gaga
Lady Gaga - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!