Albumy muzyczne
Moje historie

Kasia Dereń Moje historie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Moje historie" (Kasia Dereń). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kasia Dereń.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-11-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Moje historie".

Płyta nr 1

O albumie

Na albumie „Moje historie” Kasi Dereń znalazło się 14 utworów (12 studyjnych oraz 2 w postaci live session). Płyta powstawała przez kilka lat i opowiada o różnych etapach współpracy, kontaktów międzyludzkich i przeżyć. Kasia prowadzi słuchacza poprzez różne emocje - począwszy od euforii, zadowolenia, radości, poprzez nadzieję, smutek, cierpienie, zadumę, aż do spełnienia, wdzięczności i zrozumienia. Doświadczenia i historie ubrane zostały w teksty i muzykę - tak, aby wachlarz różnych emocji mógł poruszyć, zatrzymać na chwilę, pozwolić każdemu odnaleźć kawałek siebie na tej płycie.

Utwory, które można usłyszeć na albumie to efekt współpracy z trzema producentami - Piotrem Walickim, Piotrem Gozdkiem i Rafałem Malickim. Teksty napisali bardzo zdolni artyści młodego pokolenia: Arek Kłusowski, Ania Szarmach, Mateusz Krautwurst, Marcin Januszkiewicz, Monika Mimi Wydrzyńska i Beata Badowska. Masteringiem płyty zajął się Arkadiusz Kopera, autorem zdjęć do albumu jest Wiktor Franko, a za oprawę graficzną odpowiada Przemek Michałowicz.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Moje historie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Moje historie".
Polecamy
Kasia Dereń
Kasia Dereń - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!