Albumy muzyczne
Mirabelki

Lanberry Mirabelki Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Mirabelki" (Lanberry). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lanberry.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-11-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Mirabelki".

Płyta nr 1

  1. 1. Mirabelki - Lanberry

O albumie

„Mirabelki” to czwarty singiel z płyty „Co gryzie panią L?.”, która miała premierę 23 października tego roku i została fantastycznie przyjęta zarówno przez fanów artystki, jak i recenzentów. Płytę zapowiadały trzy piosenki – „Zew”, „Tracę” i „Plan awaryjny”, który w koncercie Premier w Opolu okazał się być najlepszym planem i zgarnął główną nagrodę. Tym razem usłyszymy i zobaczymy Lanberry w zupełnie innym klimacie.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Mirabelki" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Mirabelki".
Lanberry
Lanberry - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!