Albumy muzyczne
nowość Maski

Budka Suflera Maski Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Maski" (Budka Suflera). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Budka Suflera.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Maski".

Płyta nr 1

  1. 1. Maski - Budka Suflera

O albumie

Maski to trzeci utwór, który pochodzi z naszej najnowszej płyty „10 lat samotności”. 

Znając twórczość Romka można by sądzić, że specjalnością zakładu są grane w średnim tempie, potężnie brzmiące, mocno osadzone ballady. Owszem, wiele takich napisał i wiele z nich stało się pieśniami uwielbianymi przez niejedno pokolenie.  „Maski” to jednak utwór zupełnie inny - szybki, energetyczny, utwór, w którym każdy takt jest grany z wielką mocą. Jego pulsacja przyspiesza bicie serca.  Już po pierwszym przesłuchaniu wiemy, że urok i piękno tej melodii robi wrażenie również w takiej ostrej odsłonie.Porywające solo na gitarze zagrał Darek Bafeltowski, tekst napisał Tomasz Zeliszewski, a produkcji dźwiękowej dokonał Robert Dudzic. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Maski" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Maski".
Budka Suflera
Budka Suflera - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!