Albumy muzyczne
Low Key In Love

Paris Jackson Low Key In Love Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Low Key In Love" (Paris Jackson). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paris Jackson.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Low Key In Love".

O albumie

„Low Key In Love” powstało po randce w Los Angeles w stylizowanym na lata 70. barze Good Times at Davey Wayne’s. Wszedłem do studia i wyjaśniłem, że potrzebujemy piosenki, która pokaże esencję uczucia, gdy przekraczasz próg baru i chłoniesz jego atmosferę. Padł pomysł, by był to duet. Wtedy przypomniałem sobie o świetnym akustycznym secie Paris Jackson, który miałem przyjemność oglądać tamtej nocy, gdy odbywała się rzeczona randka. Wewnętrznie czułem, że nic nie dzieje się przypadkiem, dlatego napisałem do niej. Nasza współpraca musiała być zapisana w gwiazdach. Paris sprawiła, że piosenka nabrała zupełnie nowego wymiaru i ożywiła całą historię. Paris jest genialna i piękna – prawdziwa gwiazda.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Low Key In Love" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Low Key In Love".
Paris Jackson
Paris Jackson - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!