Albumy muzyczne
Loving On Your Brain

Monika Lewczuk Loving On Your Brain Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Loving On Your Brain" (Monika Lewczuk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Monika Lewczuk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-10-17

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Loving On Your Brain".

O albumie

Piosenka „Loving On Your Brain” to taneczna propozycja, utrzymana w stylistyce pop, ale z elementami innych gatunków. Rytm nawiązuje do muzyki dance, a w aranżacji wykorzystano czysto rockowe brzmienia gitary.

Singiel powstał przy współpracy ze szwedzkim producentem Christianem Karlstromem oraz Mikołajem Trybulcem, znanym z duetu Linia Nocna. Kilka kompozycji Karlstroma dotarło do finału Konkursu Piosenki Eurowizji, wśród nich utwory reprezentujące Szwecję, Cypr i Szwajcarię.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Loving On Your Brain" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Loving On Your Brain".

Więcej

Polecamy
Monika Lewczuk
Monika Lewczuk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!