Albumy muzyczne
Loveletting

VILLE VALO Loveletting Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Loveletting" (VILLE VALO). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: VILLE VALO.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Loveletting".

O albumie

Ville wyjaśnia: „Choć obrzędy pogrzebowe dla HIM  były zabawne, zajęło mi więcej niż kilka księżyców, aby wylizać moje rany w cieniu Heartagramu i znaleźć pretekst, by znowu brzdąkać i nucić. W końcu postanowiłam założyć smycz na mojego ukochanego czarnego psa i zamiast na siebie szczekać, zaczęliśmy razem wyć. Tak narodziło się Loveletting”.

Ville dodaje: „Artystycznie rzecz biorąc, główną różnicą między HIM i VV jest dodatkowa linia w Heartagramie, ale cóż to za znakomita linia! To jakby  The Mamas and The Papas przebrani za Metallicę byli  drodze na imprezę Halloweenową w Studio 54 , a kto nie chciałby być tego świadkiem?

Dalsze szczegóły dotyczące Neon Noir zostaną ujawnione w odpowiednim czasie. Podczas oczekiwania na nie, fani są zaproszeni na  koncerty VV, które odbędą się w przyszłym roku w Europie, Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej.

Trasa rozpocznie się, jakże by inaczej,  w Helsinkach w Finlandii w 2023 r., dotrze do Wielkiej Brytanii w marcu, a następnie do Ameryki w kwietniu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Loveletting" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Loveletting".
VILLE VALO
VILLE VALO - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!