Albumy muzyczne
polecamy Love & more...

Edyta Bartosiewicz Love & more... Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Love & more..." (Edyta Bartosiewicz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Edyta Bartosiewicz.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-10-27

O albumie

27 października ukaże się reedycja debiutanckiej płyty Edyty Bartosiewicz zatytułowana „Love & more …”. Na podwójnym albumie wydanym przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia znajdziemy oryginalny materiał z 1992 roku oraz nagrania archiwalne i premierowe kompozycje.

Wydawnictwo „Love & more…“ składać się będzie z płyt „Love” (pierwotnie wydanej w 1992 r.) i „more…”. – Reedycja mojego pierwszego solowego krążka jest wspaniałą okazją do zaprezentowania słuchaczom piosenek zupełnie nieznanych, wcześniej niepublikowanych, które dla mnie wciąż są ważne i dobrze się ich słucha, mimo upływu lat – mówi wokalistka, która po wielu latach milczenia wróciła w 2013 r. z albumem „Renovatio” i serią promujących go koncertów.

Bartosiewicz zdradza również, co znajdzie się na drugim, dodatkowym krążku: – Będą wykonania archiwalne, jak chociażby akustyczne „Have To Carry On” z popularnego w latach 90. telewizyjnego programu „Luz”, czy też fragmenty koncertu z legendarnego klubu „Akwarium” – wyjaśnia artystka. Całość dopełnią znane numery: „Opowieść“, „Niewinność“ (wersja singlowa z 2002 roku), „Pomyśl o mnie“ oraz nowy, nagrany w tym roku w Berlinie utwór „Nie zabijaj miłości“, którego premiera odbyła się w poniedziałek, 15 września 2014. – Płyta „more…” jest składanką, ale starałam się, by miała charakter spójnej całości – dodaje Edyta Bartosiewcz, która zaprasza wszystkich słuchaczy, żeby udali się z nią w 24-letnią, muzyczną podróż w czasie.

Nowego, promującego wydawnictwo „Love & more…” utworu „Nie zabijaj miłości” można posłuchać na kanale Agencji Muzycznej Polskiego Radia na platformie YouTube.

Tracklista:

CD 1 (reedycja płyty Love)
1. Love
2. If
3. Have To Carry On
4. Good Bye The Roman Candles
5. Emmilou
6. All That Lost Time
7. Will You Get Back Home Again?
8. Blues For You
9. Take My Soul With You
10. Clouds… They Block My Way

CD 2
1. Nie zabijaj miłości
2. Niewinność (2002)
3. Pomyśl o mnie
4. Opowieść
5. No one knows
6. The night... it embraces me
7. You cannot reach me (live)
8. You bring that light (live)
9. Have to carry on (live)
10. Have to carry on (video)
11. If teledysk
12. Have to carry on teledysk

Inne wydania tego albumu

Album "Love & more..." miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Love & more...".
Edyta Bartosiewicz
Edyta Bartosiewicz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!