Albumy muzyczne
Love Goes: Live At Abbey Road Studios

Sam Smith Love Goes: Live At Abbey Road Studios Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Love Goes: Live At Abbey Road Studios" (Sam Smith). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sam Smith.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album koncertowy
  • Data premiery: 2021-03-19

O albumie

Kameralny koncert, podczas którego Sam zagrali 13 utworów, był jedynym występem artysty na żywo w 2020. Była to także pierwsza okazja do posłuchania utworów z nowego albumu „Love Goes” w wydaniu live. W setliście znalazły się takie hity jak „Diamonds”, „Promises”, „Kids Again”, „Dancing With A Stranger”, czy duet z Labrinth w tytułowym utworze. Nie zabrakło też faworytów fanów – „Lay Me Down”, „Stay With Me” oraz coveru Cyndi Lauper „Time After Time”. 

Ogłaszając premierę „Love Goes: Live At Abbey Road Studios”, Sam Smith napisali:

Witajcie wspaniali ludzie… Widziałem wasze wiadomości, więc z przyjemnością potwierdzam wiadomości o premierze „Love Goes: Live At Abbey Road Studios” jeszcze w tym miesiącu. Cały ten występ oraz doświadczenie związane z przygotowaniem tego koncertu były wyjątkowe. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę podzielić się tym z wami. Premiera 19 marca. Dużo miłości dla Was!

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Love Goes: Live At Abbey Road Studios" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Love Goes: Live At Abbey Road Studios".
Sam Smith
Sam Smith - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!