Albumy muzyczne
Love. Angel. Music. Baby.

Gwen Stefani Love. Angel. Music. Baby. Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Love. Angel. Music. Baby." (Gwen Stefani). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gwen Stefani.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: Interscope Records
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2004-11-23

O albumie

Gwen Stefani rozpoczęła swoją karierę muzyczną w 1987 z grupą No Doubt. Jako wokalistka tego zespołu zdobyła ogromną popularność na całym świecie, głownie dzięki takim piosenkom jak "Don’ Speak", "I’m just a girl" czy "Simple Kind of Life". "Love Angel Music Baby" to pierwszy solowy album Gwen. Pierwszy singiel z płyty, piosenka "What You Waiting For" daje przedsmak tego, co znajduje się na "Love Angel Music Baby", doskonały, świetnie zaaranżowany pop na każdą porę dnia i roku. I do tańca i do słuchania. Dostępna będzie także limitowana wersja Deluxe, w której Gwen umieściła kilka bardzo specjalnych upominków dla swoich fanów.

Inne wydania tego albumu

Album "Love. Angel. Music. Baby." miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Love. Angel. Music. Baby.".
Gwen Stefani
Gwen Stefani - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!