Albumy muzyczne
Lose Your Head

London Grammar Lose Your Head Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Lose Your Head" (London Grammar). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: London Grammar.

  • Gatunek: Trip-hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Lose Your Head".

O albumie

Nowy singiel London Grammar to kolejna zapowiedź albumu „Californian Soil”, którego premiera zaplanowana jest na 9 kwietnia 2021.

Współproducentem singla „Lose Your Head” jest George FitzGerald, a centralnym punktem utworu jest liderka grupy, Hannah Reid, która niesie przekaz o kobiecości oraz wewnętrznej sile.

„Lose Your Head” opowiada o mocy oraz poczuciu kontroli w związkach. Tekst jest nieco mroczny, ale chciałam, by piosenka miała pogodniejszy klimat.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Lose Your Head" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Lose Your Head".
London Grammar
London Grammar - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!