Albumy muzyczne
Limbo

Royal Blood Limbo Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Limbo" (Royal Blood). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Royal Blood.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-26

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Limbo".

Płyta nr 1

  1. 1. Limbo - Royal Blood

O albumie

Royal Blood podgrzewają atmosferę przed premierą trzeciego albumu "Typhoons", wydając dziś nowy singiel "Limbo". Numer jest następcą "Trouble's Coming" i "Typhoons", które zgromadziły już 36 milionów streamów.

W utworze "Limbo" Royal Blood jeszcze śmielej przekraczają granice gatunków, sięgając po ekstrema i przekuwając je w unikatowe, naturalne brzmienie. Dyskotekowe syntezatory w refrenie przeplatają się z mocarnym, pierwotnym rytmem zwrotek, by zderzyć się w kulminacyjnym finale. Nie ma wątpliwości, że duet stworzył coś zupełnie nowego, innego, pozostając jednak wiernym swym korzeniom.

- Nigdy dotąd nie byliśmy tak ambitni i dzicy - mówią muzycy. - Nie możemy się doczekać, byście wybrali się z nami gonić tego króliczka.

Zespół wykona "Limbo" podczas wirtualnego, kosmicznego show w ramach Bloxy Awards. Ceremonia odbędzie się 27 marca na platformie Roblox.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Limbo" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Limbo".
Royal Blood
Royal Blood - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!