Albumy muzyczne
Levitating

Dua Lipa Levitating Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Levitating" (Dua Lipa). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dua Lipa.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-10-02

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Levitating".

Płyta nr 1

  1. 1. Levitating - Dua Lipa

O albumie

"Levitating" to najnowsza piosenka promująca album "Future Nostalgia", który dotarł na szczyt listy sprzedaży. Z płyty pochodzą także single "Don't Start Now", "Physical" i "Break My Heart".

Piosence "Levitating" towarzyszy futurystyczny klip nawiązujący do stylistyki art-deco. Wideo powstało w wyniku unikatowej współpracy Duy Lipy z TikTokiem. Artystka zachęciła użytkowników popularnej aplikacji, by stworzyli oryginalne pomysły na wideo. W efekcie powstało 150 tysięcy filmików z ponad 300 milionami odsłon. Końcowy efekt to charakteryzacje, oryginalne taneczne ruchy a nawet popisy TikTokerów. Zainspirowany estetyką Studia 54 i złotą erą disco, wideo przedstawia Duę Lipę przenoszącą się przez tajemniczy portal do disco-windy na imprezę. Za reżyserię odpowiada Warren Fu, znany ze współpracy z Daft PunkMarkiem Ronsonem czy The 1975.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Levitating" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Levitating".
Polecamy
Dua Lipa
Dua Lipa - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!