Albumy muzyczne
nowość Leave the Door Open

Bruno Mars Leave the Door Open Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Leave the Door Open" (Bruno Mars). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Bruno Mars.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Leave the Door Open".

O albumie

Wielokrotni laureaci GrammyBruno Mars i Anderson .Paak, prezentują singiel "Leave the Door Open". Utwór jest pierwszą odsłoną ich wspólnego projektu Silk Sonic, który nazwę zaczerpnął od legendarnego Bootsy'ego Collinsa. Numer "Leave The Door Open" wyprodukowali Mars i D'Mile, a napisali Bruno, Anderson, D'Mile i Brody Brown.

Piosenka dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych ze specjalnym intro z gościnnym udziałem właśnie Bootsy'ego Collinsa. Piosnce towarzyszy teledysk, który można obejrzeć na YouTube.

Debiutancki album Silk Sonic, "An Evening With Silk Sonic", ukaże się jeszcze w tym roku.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Leave the Door Open" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Leave the Door Open".
Bruno Mars
Bruno Mars - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!