Albumy muzyczne
Łajba

Voo Voo Łajba Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Łajba" (Voo Voo). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Voo Voo.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-00-00

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Łajba".

Płyta nr 1

O albumie

15 stycznia światło dzienne ujrzy najnowszy singiel grupy Voo Voo. „Łajba”, z gościnnym udziałem Mashy Natanson, to pierwszy od ponad trzech lat nowy utwór grupy Wojciecha Waglewskiego. Jest on zwiastunem zapowiadanego na jesień nowego albumu Voo Voo. „Łajba” to zaproszenie do podniebnego rejsu wśród nasyconych wyrazistymi barwami dźwiękowych obłoków, gdyż czasami tylko z takiego dystansu można dostrzec „to co ważne na świecie”. Nieco psychodeliczny charakter utworu doskonale podkreślają obrazy Anny Kossakowskiej z serii Trzecie Oko, wykorzystane w wizualizacji video i na okładce singla.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Łajba" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Łajba".
Voo Voo
Voo Voo - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!