Albumy muzyczne
nowość Kwiatki

Karolina Szczurowska Kwiatki Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kwiatki" (Karolina Szczurowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karolina Szczurowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-08-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kwiatki".

O albumie

Karolina wspomina, iż „Kwiatki to piosenka, którą napisałam będąc w niesamowitej relacji, która ciągle trwa. Jest to relacja, która zaczęła się bardzo spontanicznie od bukietu polnych kwiatków po bukiet róż, szczere uczucie i miłość. Podczas tworzenia, zależało mi żeby przekazać, że nie spodziewamy się kiedy taka miłość pojawi się w naszym życiu, może dziać się to bardzo niespodziewanie i wywrócić nasz świat do góry nogami. Klip przedstawia moją relację z osobą która tworzy wspólnie ze mną tą piękną historię. Na każdego z nas gdzieś w świecie czeka właśnie taka osoba, i każdemu z Was życzę jej odnalezienia.”Kwiatki to piosenka, którą napisałam będąc w niesamowitej relacji, która ciągle trwa. Jest to relacja, która zaczęła się bardzo spontanicznie od bukietu polnych kwiatków po bukiet róż, szczere uczucie i miłość. Podczas tworzenia, zależało mi żeby przekazać, że nie spodziewamy się kiedy taka miłość pojawi się w naszym życiu, może dziać się to bardzo niespodziewanie i wywrócić nasz świat do góry nogami. Klip przedstawia moją relację z osobą która tworzy wspólnie ze mną tą piękną historię. Na każdego z nas gdzieś w świecie czeka właśnie taka osoba, i każdemu z Was życzę jej odnalezienia.” 

 

Inne wydania tego albumu

Album "Kwiatki" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kwiatki".
Polecamy
Karolina Szczurowska
Karolina Szczurowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!