Albumy muzyczne
Kometa

Kwiat Jabłoni Kometa Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kometa" (Kwiat Jabłoni). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kwiat Jabłoni.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kometa".

O albumie

Zespół Kwiat Jabłoni opublikował właśnie teledysk do kolejnego singla promującego ich ostatni, pokryty platyną, album “Mogło być nic”. Obraz wyreżyserowany przez Kasię Sienkiewicz powstał w magicznej scenerii Teatru Starego w Lublinie. Przewijające się w kipie żywioły jeszcze mocniej podkreślają wyjątkowy i niezwykle emocjonalny tekst “Komety”. Muzycy zaprezentowali jednocześnie odświeżoną wersję tej kompozycji, wzbogaconą o gitarę akustyczną oraz klarnet basowy.

Kwiat Jabłoni jest obecnie w trasie koncertowej z albumem “Mogło być nic”. To najdłuższa seria występów w ich dotychczasowej karierze. Jeszcze do końca kwietnia muzyków będzie można spotkać między innymi w Szczecinie, Białymstoku, Toruniu czy Olsztynie. Finał trasy zaplanowany jest na 24 kwietnia. Kwiat Jabłoni zagra wtedy w wyprzedanym już klubie Stodoła.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Kometa" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kometa".
Kwiat Jabłoni
Kwiat Jabłoni - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!