Albumy muzyczne
nowość Kodak

Dalia Kodak Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kodak" (Dalia). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dalia.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-02-23

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kodak".

Płyta nr 1

  1. 1. Kodak - Dalia

O albumie

Talent i doświadczenie oraz sprawne łączenie muzyki popularnej z awangardowym brzmieniem. Dalia do tej pory występująca jako kbleax dała się poznać słuchaczom w utworach z udziałem topowych artystów, jak Gibbs, Mr. Polska, Kukon, PlanBe, Kiełas i Tymek. Teraz pod nowym pseudonimem prezentuje singiel „Kodak”.

Numer zapowiada debiutancki album Dalii, który ma ukazać się nakładem wytwórni QueQuality na wiosnę. Do singla „Kodak” wokalistka zaprosiła Gibbsa, a utwór wyprodukował Favst.

Inne wydania tego albumu

Album "Kodak" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kodak".
Dalia
Dalia - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!