Albumy muzyczne
nowość Kocham

Cleo Kocham Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kocham" (Cleo). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Cleo.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kocham".

Płyta nr 1

  1. 1. Kocham - Cleo

O albumie

Wiedzieliście, że stan zakochania jest bardzo podobny do uczucia, które towarzyszy nam po zjedzeniu słodyczy? To przez hormony szczęścia! Nowa piosenka Cleo „Kocham” łączy te dwa światy.

Teledysk do piosenki powstał w lutym 2020 w Zakopanem. Spotkało się w nim wielu znakomitych gości ze świata YouTube, Instagram i TikTok. Z Cleo wystąpili Roksana Węgiel, Weronika Sowa, Marcysia Ryskala, Mateusz Trąbka, Mateusz Krzyżanowski, Damian Kordas, Magda Bereda, Adrianna Skon, Nadia Długosz, Paweł Svinarski, Ula Grotyńska, Natalia Sisik, Martyna Zbirańska, Michał Gała, Daniel Rusin Reżyser Życia, Ola Szkołka, Nicol Pniewska, Xavier Pniewski, Bart HighBart i HighMama.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Kocham" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kocham".
Cleo
Cleo - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!