Albumy muzyczne
nowość Kiedy płynie łza

Tau Kiedy płynie łza Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kiedy płynie łza" (Tau). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Tau.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kiedy płynie łza".

O albumie

Są w życiu człowieka takie momenty, gdy czujemy kompletną niemoc. To one są zwykle dla nas najtrudniejsze. Łatwo uśmiechać się i działać, kiedy wszystko układa się pomyślnie, ale gdy tylko pojawia się zagrożenie, cierpienie lub śmierć, to czujemy, że pali nam się grunt pod nogami. Takie chwile najlepiej weryfikują jakość fundamentu, na którym zbudowaliśmy własne życie. 

To właśnie osobom cierpiącym, bez nadziei na lepsze jutro, jest zadedykowany singiel Tau z jego nowego albumu, zatytułowany „Kiedy płynie łza”. To potężna dawka mocy i emocji, zawartych w przepełnionych treścią słowach utworu, która ma zadanie podnieść słuchacza na duchu. A nawet jeśli teraz przeżywasz „dobry czas”, to podziel się tym utworem z kimś, kto być może idzie „ciemną doliną” i z każdym krokiem traci sens życia.  

W utworze obok Tau gościnnie wystąpił ZBUKU.

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Kiedy płynie łza" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kiedy płynie łza".
Polecamy
Tau
Tau - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!