Albumy muzyczne
Jestem tu i teraz

Paweł Góral Jestem tu i teraz Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Jestem tu i teraz" (Paweł Góral). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paweł Góral.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Jestem tu i teraz".

O albumie

JESTEM TU I TERAZ.

Muzyka, która porywa do tańca, jednocześnie skłaniając do myślenia. Pozwoliłem sobie szukać i błądzić. Spełniać własne marzenia. Wydoroślałem. Poszerzam świadomość, a jednocześnie pozostaję taki sam.

Wierzę, ze choć słowa się dewaluują, tracą moc i znaczenie, to na mocy nigdy nie straci bycie tu i teraz. Odzyskiwanie dzień po dniu tej części siebie, było największym prezentem, jaki dałem sobie w 2021 roku i tym chcę się dzielić.

Jestem w drodze. W ciągłej podróży. Niejednokrotnie błądzę. Daję sobie do tego prawo. Zmieniam się. Osadzam. Odpuszczam kontrolę. A wszystko na własnych zasadach.

Gramy takimi kartami, jakie nam rozdano, ale runda wciąż trwa. Dziś bardziej niż tajemnica, sprzedaje się prywatność. Kariera, sława, brak granic, to często pułapka. Dla wielu, staję się to niejednokrotnie najistotniejszym składnikiem tożsamości. Mamy dużo i zawsze możemy chcieć więcej. Ja natomiast, wybieram bycie tu i teraz.

Łączę się ze sobą. Otwieram się na ocean emocji, bo tu i teraz zawiera w sobie całe spektrum odczuć, zdarzeń. Albo jestem w prawdzie i w otwartości na wszystko co przychodzi, albo mnie nie ma. Prawda nie zawsze jest różowa. Składa się na nią cała paleta barw. To ja jednak wybieram, jak na tę prawdę reaguję i gdzie chcę być. Dostrzegam szarości i nie boję się czerni. Traktuję to jako tło do namalowania pełnego barw obrazu mojego życia. 

I już wybrałem. Pozostać takim samym, pomimo zmian. Być wiernym swoim wartościom. Zawsze być nad mieć. Jestem. Jestem w tu i teraz.

Teskniłem za sobą.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Jestem tu i teraz" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Jestem tu i teraz".

Więcej

Paweł Góral
Paweł Góral - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!