Albumy muzyczne
Island of the Sun

Winona Oak Island of the Sun Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Island of the Sun" (Winona Oak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Winona Oak.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-06-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Island of the Sun".

Płyta nr 1

O albumie

Płyta, już uznana za "jeden z najlepszych debiutów 2022 roku" (Uproxx) zawiera elektryzujący, nowy singiel "Radio", któremu towarzyszy oficjalny teledysk.

W zestawie znalazły się ponadto znane już i znakomicie ocenione piosenki "Jojo", "Baby Blue", "Break My Broken Heart", "Piano In The Sky", jak również zachwycający numer tytułowy. Wszystkie ukazały się z klipami, które można obejrzeć na kanale YouTube Winony Oak.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Island of the Sun" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Island of the Sun".
Polecamy
Winona Oak
Winona Oak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!